Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Sektörde Yılların Tecrübesi

Sevgi Plastik, Plastik ambalaj alanın’ da önce kalite sloganı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Kendini geliştirmeyi ve kaliteyi kendine ilke edinmiştir.

Firmamız ülke ekonomisine değer katmak, sektöründe markalaşmak, kalitesinden taviz vermeden önce ülkesinin ismini daha sonra Sevgi Plastik ismini yurt dışında en güzel şekilde temsil etmeyi bir görev edinmiştir. Hedeflerimiz doğrultusunda üzerimize düşenleri yapmak yolunda kendimizi geliştirerek sürekli çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.

Kalite Politikamız

Sevgi Plastik olarak önce kaliteli insan yetiştirmeyi, kalite ve emniyet tekniklerini birleştirerek müşterilerimizin kullanımına en uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak kalite etkinliklerini kendimize ilke edindik.

Yapılan iş kişi ve kurumun aynasıdır, bu doğrultuda kaliteyi, kaliteli üretim yapmayı ve müşteri memnuniyetini bir zorunluluk değil bir yaşam tarzı olarak benimsedik. Başarı kadar hata da insanlar içindir, kalitesine önem vererek sürekli geliştirdiğimiz ürünlerimizi sıfır hata ve yüksek kullanılabilirlikle müşterilerimize sunmayı hedef edindik. Eğitimin ve Öğrenimin yaşı yoktur felsefesiyle yönetici ve personelimizin kendini sürekli geliştirmesini kaliteli üretimin ayrılmaz bir parçası olarak düşündük.

Kalite yönetim sistemimizi sürekli gözden geçirerek varsa hatalarımızı ortadan kaldırmayı ve son kullanıcıyı bilinçlendirmeyi kendimize ilke edindik. Müşteri memnuniyetini devamlı kılacak, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını tam ve doğru olarak anlamak, üzerimize düşen görevi tam olarak yerine getirmeyi kendimize hedef edindik İsraf ve ziyanı ortadan kaldırarak ürünlerini ve hizmetlerini en düşük maliyetle müşterilerine sunmayı benimsemiştir. Her şeyin başı sağlık ve can güvenliği düşüncesiyle gerek çalışanlarımızın gerekse müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi, çevresine ve doğaya duyarlı bir üretim yapmayı amaç edindik.